<< Wilt u uw dansschool ook hier vermelden? Klik hier >>
 

Dansscholen in Zuid-Holland
Naam Plaats Website  
Danscentrum Harry Cools Alphen a/d Rijn harrycools.nl  
Ronald & Mieke de Vos Alphen a/d Rijn dansles.com  
Jacques Dance Passion Barendrecht jacquesdancepassion.nl  
Dansschool Jeroen Haak Bleiswijk jeroenhaak.com  
Dansschool de Werker Brielle dansschooldewerker.nl  
DanceWorld Capelle a/d IJssel danceworld.nl  
Dansstudio Noes Fiolet

Capelle a/d IJssel

noesfiolet.com  
Mambo Mike Capelle a/d IJssel mambomike.nl  
Dansschool Maick van Leeuwen De Lier dansschoolmaickvanleeuwen.nl  
Dancin' Delft Delft dancin-delft.nl  
Dansschool Wesseling Delft dansschool-wesseling.nl  
Zen Enzo Delft zenenzo.com  
Balletschool Mabel Alter Den Haag mabelalter.com  
Dansschool Dolores Den Haag dansschooldolores.nl  
Dansschool La Résidance Den Haag laresidance.nl  
Dansschool Pretima Ke Den Haag dansschoolpretimakedewashrie.nl  
Dansschool Salséros Den Haag salseros.nl  
Dansschool vd Meulen Wesseling Den Haag dansles-wesseling.nl  
Dansstudio Dancerella Den Haag dancerella.nl  
FaFa Showdancers Den Haag showdancers.fafa.nl  
Rock 'n Roll Dansschool Westrock Den Haag westrock.nl  
Universalsa Den Haag universalsa.nl  
We Love 2 Dance Den Haag welove2dance.nl  
Dansschool Lucky Dancing Dordrecht luckydancing.nl  
Laura's Dance Dordrecht laurasdance.nl  
Stichting ToBe Dordrecht stichtingtobe.nl  
Balletschool Marcella Gouda balletschoolmarcella.nl  
Step by Step Gouda Gouda stepbystepgouda.nl  
Balletstudio Mirjam Ouwekerk Hazerswoude mirjam-ouwerkerk.nl  
Dansacademie Ri-Jo Hellevoetsluis ri-jo.nl  
Balletstudio Danca Krimpen a/d IJssel studiodanca.nl  
Fun2Dance Kwintsheul fun2dance.nl  
Leids Danscentrum Leiden leidsdanscentrum.nl  
Leidse Balletschool Leiden leidseballetschool.nl  
Ballet- en Dansschool Leidschendam balletendans.ning.com  
Vrijdansen Poortugaal facebook.com/vrijdansen  
Balletstudio Violetta Ridderkerk balletstudiovioletta.nl  
Dans N zo Ridderkerk dansnzo.nl  
Dansstuduio Just Dance Rijswijk justdancestudio.nl  
Alma de Tango Rotterdam almadetango.nl  
Balletschool Staluse Pera Rotterdam stalusepera.nl  
Balletschool Talvandansen Rotterdam talvandansen.nl  
Cuartito Azul Rotterdam cuartitoazul.nl  
Dansschool de Klerk Rotterdam dansschooldeklerk.nl  
Dansschool La Salsa Rotterdam lasalsa.nl  
Dansschool Meyer et Fils Rotterdam meyeretfils.nl  
Dansschool Regina Rotterdam dansschoolregina.nl  
Dansschool Wuyster Rotterdam dansschoolwuyster.nl  
Dansstudio Blitz Rotterdam blitz.nl  
De Openingsdans Rotterdam openingsdans.info  
Erasmus Dance Society Rotterdam erasmusdancesociety.nl  
Flamencoschool Rosa de Compas Rotterdam rosadecompas.nl  
Salsa Rica Rotterdam salsarica.nl  
Dansschool Molenaar Spijkenisse danscentrummolenaar.nl  
Dansschool van Wijk Spijkenisse dansschoolvanwijk.nl  
Salsaschhol Buena Vista Spijkenisse buena-vista.nl  
Dansschool Gast Vlaardingen gast.nl  
Studio Demi Point Vlaardingen demipoint.nl  
Dansstudio van der Pavert Voorhout dansstudiovandepavert.nl  
Dansschool van der Lubbe Waddinxveen dansschoolvanderlubbe.nl  
Dansschool Saskia Woerden / Harmelen saskiasdansschool.nl  
Just Latin Ypenburg / Den Haag justlatin.nl  
Dansstudio Ricardo Sibelo Zoetermeer ricardosibelo.nl  
Dance to the 60's Zoetermeer dancetothesixties.nl  
Ranis Dance Events Zoetermeer ranisdanceevents.nl  
Release Dance Academy Zoetermeer release-academy.nl  
Sense 2 Dance Zoetermeer sense2dance.nl  
Dans- en balletschool Dansant Zwijndrecht dansant.net  
Dansschool Peter de Vries Zwijndrecht dansschool.com  
SDT - Steph's Dance Training Zwijndrecht stephsdance.com  
       
   
dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)


Dansles, danslessen, dansschool, dansscholen, dansles online, prive dansles, salsa, stijldansen of tango ?
Zoek je een leuke dansschool of een van de leukste dansscholen in de buurt, kijk dan voor dansles op Dansles.nl.
Per provincie vind je hier de leukste en gezelligste dansscholen in jouw regio. Voor dansles in Drenthe, dansles in Flevoland, dansles in Friesland, dansles in Gelderland, dansles in Groningen, dansles in Limburg, dansles in Noord-Brabant, dansles in Noord-Holland, dansles in Overijssel, dansles in Utrecht, dansles in FlevZeeland of dansles in Zuid-Holland.