<< Wilt u uw dansschool ook hier vermelden? Klik hier >>
 
Dansscholen in Limburg
Naam Plaats Website  
Dance Centre Benito Deane Brunssum benito-deane.com  
Studio Hellenbrand Brunssum studio-hellenbrand.nl  
B2BU Heerlen b2bu.nl  
Dansschool Swing-Inn Heerlen swing-inn.nl  
Dancepoint Horn / Heel / Baexum dancepoint.nl  
Balletschool Horst Horst balletschool-horst.com  
Dansschool Paul Jansen Horst dansschoolmarie-paul.nl  
Dance 2 Move Kerkrade dance2move.nl  
Dansschool Marie-Paul Linnen dansschoolmarie-paul.nl  
Beats and Bars Maastricht beatsandbars.nl  
Dansstudio Let's Dance Nuth ds-letsdance.nl  
Salsapleasure Nuth salsapleasure.nl  
Salsaclub El Paco Reuver salsaclubelpaco.nl  
Danssport Clara Lamar Sittard claralamar.nl  
Crea Dance Stein / Sittard creadance.net  
Danscentrum Weischer Vaesrade danscentrumweisscher.nl  
Balletschool Joke de Backer Valkenburg jokedebacker.nl  
Madson Dance Center Venlo madson.nl  
Salsa 2 in Black Venlo salsa2inblack.nl  
Dansstudio Release Weert dansstudiorelease.nl  
Judith's Dance Point Weert danseninweert.nl  
Salsaclub Weert Weert salsaclubweert.nl  
The Big eXperience Weert thebigx.nl  
       
   
dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)


Dansles, danslessen, dansschool, dansscholen, dansles online, prive dansles, salsa, stijldansen of tango ?
Zoek je een leuke dansschool of een van de leukste dansscholen in de buurt, kijk dan voor dansles op Dansles.nl.
Per provincie vind je hier de leukste en gezelligste dansscholen in jouw regio. Voor dansles in Drenthe, dansles in Flevoland, dansles in Friesland, dansles in Gelderland, dansles in Groningen, dansles in Limburg, dansles in Noord-Brabant, dansles in Noord-Holland, dansles in Overijssel, dansles in Utrecht, dansles in FlevZeeland of dansles in Zuid-Holland.