<< Wilt u uw dansschool ook hier vermelden? Klik hier >>
 
Dansscholen in Friesland
Naam Plaats Website  
Dansschool Enequist Boazum enequist.nl/dans  
Danscentrum Swing-Inn Drachten danscentrum-doddema.nl  
Oriëntaals Dansen Drachten orientaalsdansen.nl  
Salsaclub Oeds Franeker salsacluboeds.nl  
Salsa Romos Grijpskerk salsaromos.nl  
Salsero Mboka Heerenveen salseromboka.nl  
Adema Dance Center Leeuwarden ademadancecenter.nl  
Dance d'Ali Leeuwarden dance-dali.nl  
Danscentrum Saco Velt Leeuwarden sacovelt.nl  
Dansstudio Linda Leeuwarden dansstudiolinda.nl  
Omar Smids Leeuwarden omarsmids.nl  
Dans- en Balletschool SJCramer Leeuwarden / Akkrum danseninfriesland.nl  
Dansschool Salsa Romos Leeuwarden salsaromos.nl  
Dancemasters Sako Elzinga Oosterbierum sako.nl  
Dansschool Vergonet Sneek vergonet.com  
Salsaclub Oeds Sneek salsacluboeds.nl  
Sals' Anna Sneek / Leeuwarden salsanna.webklik.nl  
       
   
dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)dot.gif (841 bytes)


Dansles, danslessen, dansschool, dansscholen, dansles online, prive dansles, salsa, stijldansen of tango ?
Zoek je een leuke dansschool of een van de leukste dansscholen in de buurt, kijk dan voor dansles op Dansles.nl.
Per provincie vind je hier de leukste en gezelligste dansscholen in jouw regio. Voor dansles in Drenthe, dansles in Flevoland, dansles in Friesland, dansles in Gelderland, dansles in Groningen, dansles in Limburg, dansles in Noord-Brabant, dansles in Noord-Holland, dansles in Overijssel, dansles in Utrecht, dansles in FlevZeeland of dansles in Zuid-Holland.